قوانین و مقررات

قوانین و مقررات قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد . • استفاده از سایت نمک هامر به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط ذیل می باشد.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات نمک هامر اقدام نماید.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های نمک هامر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا مشتری نیز موظف به رعایت قوانین مشتریان است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نمک هامر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

توجه داشته باشید که شماره های ۵۰۰۰۵۰۰۰۱۹۷۲۶۹ و ۵۰۰۰۱۰۰۰۴۰۱۹۹۵۶ تنها شمارهایی هستند که نمک هامر از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان نمک هامر ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام نمک هامر است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@Hammer-salt.ir اطلاع دهید. همچنین این شماره‌ سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های نمک هامر را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

در نظر داشته باشید کلیه ی قیمت های مندرج در سایت تحویل درب کارخانه می باشد و کرایه حمل به عهده خریدار میباشد .

مشتری موظف است پس از پرداخت وجه آنلاین از شرکت تاییدیه پرداخت را دریافت کند . کارخانه متعهد میگردد از طریق ارتباط با باربری های مختلف به ارزانترین نرخ کرایه طبق درخواست مشتری بار را ارسال کند .

به منظور امکان خرید آسان و سریع قیمتهای درج شده در سایت بروز می باشد اما ممکن است کالایی موجود نباشد لذا جهت اطمینان از موجودی کالا می توانید با فروشگاه تماس بگیرید. در صورتی که در بخش قیمت کالا نوشته شده باشد ( موجود نیست ) این بدان معناست که این کالا فعلا موجود نمیباشد و در اسرع وقت در سبد کالا قرار خواهد گرفت .

با توجه به اینکه در هنگام خرید نیاز به پر کردن فرم ثبت نام الزامی می باشد لذا حفظ و نگهداری اطلاعات شما توسط نمک هامر تضمین می گردد .

پس از سفارش کالا از طریق سایت به منظور هماهنگی و تایید تلفنی با شما تماس گرفته خواهد شد و امکان لغو سفارش تا آن زمان امکان پذیر می باشد ، لذا پس از تایید تلفنی ، هزینه لغو ارسال کالا به عهده خریدار خواهد بود.

تایید و امضای فاکتور فروش به منزله تحویل کالای سالم و مطابق با موارد توافق شده می باشد.

امیدواریم تلاش ما در جهت آسایش ، اطمینان و رضایت شما موفق بوده باشد . با تشکر