Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

شرکت فردان ماشین شیراز ( کارخانه تصفیه نمک هامر ) واقع در شهرک صنعتی بزرگ شیراز ، بلوار پژوهش شمالی ، خیابان ۳۰۰ با نام تجاری هامر در بین کارخانه های تصفیه نمک به روش شستشو ، شاخص و برجسته میباشد . زمین این کارخانه در آذر ماه سال ۱۳۸۰خریداری شده و بلافاصله عملیات ساختمانی آغاز و همزمان طراحی و ساخت ماشین آلات توسط پرسنل این کارخانه اقدام گردید . در فروردین ماه سال ۱۳۸۳ پروانه بهره برداری از طرف اداره کل صنایع صادر گردید و به دنبال آن در آذر ماه همان سال پروانه ساخت و سپس استاندارد دریافت شد.در سال ۱۳۸۴ با تغیر استاندارد از خلوص ۹۷% به ۹۹.۲% برخی اقدامات اصلاحی در خط تولید جهت رسیدن حد مورد نظر انجام گردید و در سال ۱۳۸۷ نسبت به دریافت گواهیهای ISO 9001-2000 و HCCP اقدامات لازم صورت گرفت. این واحد صنعتی در حال حاضر با تولید نمک در اوزان ۵۰۰ - ۶۰۰ - ۷۰۰- ۱۰۰۰ گرمی و ۲.۵ کیلویی نرم یددار و ۲.۵- ۵ - ۲۵ کیلویی بدون ید و نیز رعایت کامل قوانین و ضوابط استاندارد بخشی از نیاز داخلی تامین و یکی از عمده ترین صادر کنندگان نمک محسوب میگردد.
قابل ذکر است این شرکت با کارخانه ها و تولید کننده های مهم در سطح کشور از جمله (شرکت ارژن، شرکت دایتی ، لبنیات طسوج، شرکت آذوقه ، شرکت به فا شرکت صدک ،شرکت رب گوجه یک و یک و رب گوجه سیوند، رب گوجه شادی ، رب گوجه وسام ) و ادارات دولتی ( اداره کل زندان های استان فارس، فرودگاه بین المللی شیراز ،پایگاه هوایی شیراز و بوشهر، هتل هما شیراز ) فروشگا های زنجیره ای ( فروشگاه رفاه تمام شعب استان فارس ، فروشگاه اتکا تمام شعب استان فارس ، فروشگاه تیرازیس تمام شعب ، فروشگاه نگین ، فروشگاه کوثر و.... در زمینه صادرات این شرکت همکاری خوبی با کشور های عراق و عمان دارد.

سیدعباس صفری

حسابدار ارشد و مشاور مالی

طراح سیستم بهای تمام شده و سیستم انبار و طراح کدینگ حسابداری و تهیه صورتهای مالی و تجریه و تحلیل نسبتهای مالی با بیش از ۳۰سال سابقه کار در قسمتهای مختلف حسابداری و مدیریت مالی میباشم

اعظم قلی نیا

مدیر کنترل کیفیت

اینجانب اعظم قلی نیا مسئول فنی و مدیر کنترل کیفیت کارخانه تصفیه نمک هامر می باشم همچنین امور مربوط به پیاده سازی استاندارد ISO وHSE. و بهداشت کارکنان را انجام می دهم لازم به ذکر می باشددر زمینه تحقیق و توسعه و مطالعات میدانی در کارخانه تحقیقات لازم را انجام می دهم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.